Пріоритети голови Херсонщини Гусєва: Відкрити п’ять морів і показати, що Європа починається з Херсонщини

Покращення інфраструктури, розвиток туристичної галузі, залучення інвестицій в переробку – новопризначений голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв назвав свої пріоритети на посаді
 

Пріоритети голови Херсонщини Гусєва: Від…

Про це повідомляє Depo.Херсон.

На прохання президента України Володимира Зеленського призначений ним голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв визначив пріоритетні напрямки своєї роботи.

Розвиток інфраструктури

Першим пріоритетним напрямком Гусєв назвав розвиток інфраструктури, зазначивши, що це стосується не лише зведення з нуля пунктів пропуску на межі з анексованим Кримом. "Перший пріоритет – щоденна робота по покращенню якості життя людей. Це в першу чергу стосується розвитку інфраструктури, і те, що ми розбудовуємо КПВВ – це лише перший, але точно не останній крок в напрямі розвитку інфраструктури", - заявив губернатор.

Залучення інвестицій

Ще один пріоритет – залучення інвестицій в область, причому, насамперед у переробні, а не сировинні галузі. У листопаді Гусєв планує провести на Херсонщині засідання регіональної ради інвесторів, куди запросити інвесторів, які вже працюють у Херсонській області і тих, які мають плани інвестувати в Херсонщину. "Для того, щоб обговорити питання, що треба зробити з боку глави держави, з боку мене як голови Херсонської області для того, аби сюди приходили інвестиції", - наголосив губернатор.

Гусєв хоче, аби люди, які перетинають адміністративну межу, їдучи з Криму до Херсонської області відчували, що Європа починається з Херсонщини.

Розвиток зрошувальної інфраструктури

Окремо Гусєв зупинився на розвитку зрошувальної інфраструктури, адже Херсонщина є регіоном ризикованого землеробства, по суті, тільки завдяки зрошуванню тут  воно і розвивається. На думку новопризначеного губернатора, розвиток зрошувальної інфраструктури, дозволить залучати інвестиції в сільське господарство. "А це дасть й додаткові робочі місця й податки до бюджету України, підвищить якість продуктів харчування й харчову безпеку, не лише на Херсонщині, в Україні, а й в Європі", - наголосив Гусєв.

Розвиток туризму

І нарешті серед головних своїх пріоритетів новопризначений голова Херсонської ОДА назвав розвиток туризму. Гусєв згадав, що Херсонщину називають регіоном п’яті морів: "Чорного, Азовського, Сиваша (розмовна назва – Гниле море, - Ред.), Каховського моря (водосховища, – Ред) та моря красивих дівчат". "Аби відкрити ці п’ять морів, нам потрібна якісна туристична інфраструктура: п’ятизіркові, чотиризіркові, тризіркові готелі світових брендів, якісна транспортна інфраструктура, розвиток аеропорту. Це все дозволить людям, які з різних причин не були на Херсонській землі, відкрити для себе цей унікальний край.

Утім, українців Гусєв закликав на чекати реалізації цих проектів, а пакувати валізи, бронювати ті готелі, що є, і їхати на Херсонщину прямо зараз.

Читайте також: Що відомо про нового губернатора Херсонщини Гусєва

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Запоріжжя.Depo

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"