Губернатор Запоріжжя розповів, хто профінансував підсвічування на ЗОДА

Костянтин Бриль подякував керівникам підприємств, які приєднався до створення нового вигляду будівлі облради
Depo.
26 серпня 2016 10:38
ФОТО: depo.ua

Очільник Запорізької області Костянтин Бриль перелічив тих, хто брав участь у покращенні зовнішнього вигляду головної адмінбудівлі області, про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу ЗОДА. Так, губернатор подякував керівникам компаній “Нібулон”, “Запорожспецсплав”, “Метпромсервис” і “Запоріжсталі”. Бриль також повідомив, що проект архітектурного підсвічування був реалізований запорізьким заводом “Світлотехніка”, монтажні роботи та введення в експлуатацію здійснювала компанія ”Практика”, а система енергопостачання реалізується компанією ”Токмак Солар Енерджі” .

Раніше, анонсуючи проект, Костянтин Бриль повідомляв, що неназвані запорізькі бізнесмени об’єдналися задля покращення зовнішнього вигляду вулиць та будівель, які є знаковими для Запоріжжя. Почати вирішили з будівлі Запорізької обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, архітектурне підсвічування на ЗОДА урочисто увімкнули на День Незалежності. Воно виявилося не жовто-блакитним, як очікувалося, а червоно-синім.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя