ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Губернатор Самардак поїхав до Харкова за копняками від Яценюка

Разом з ним - мер та голова облради
Depo.
31 липня 2015 13:04
ФОТО: depo.ua

Запорізький губернатор Григорій Самардак, голова облради Віктор Межейко та міський голова Запоріжжя Олександр Сін поїхали до Харкова, аби прийняти участь у нараді за головуванням прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, повідомляє Depo.Запоріжжя

В нараді приймуть участь також голови Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської та Херсонської облдержадміністрацій. Серед головних питань, які планується обговорити під час наради - децентралізація повноважень та добровільне об'єднання територіальних громад, виконання місцевих бюджетів та можливі напрямки використання додаткових фінансових ресурсів.

Також увагу буде приділено підготовці об'єктів житлового фонду, житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, стану розрахунків за природний газ та електроенергію та організації роботи щодо оформлення житлових субсидій за спрощеним порядком.

Окремо учасники наради обговорять облаштування державного кордону та забезпечення будівництва фортифікаційних споруд.

Зазначимо, що Яценюк неодноразово прочухана главам цих регіонів за те, що в них низький показник оформлення субсидій в областях. Окрім того, нещодавно губернатор Самардак отримав "на горіхи" на неякісне і повільне зведення фортифікаційних споруд.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Depo.Запоріжжя