Грудневі вибори в ОТГ на Запоріжжі можуть відбутися: Порошенко вніс відповідний законопроект

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроект щодо проведення місцевих виборів під час воєнного стану

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на сайт Верховної Ради.

Проектом закону пропонується внести зміни до статті 28 закону "Про правовий режим воєнного стану" щодо забезпечення проведення місцевих виборів, призначених на неділю, 23 грудня 2018 року. Проект ініційований президентом та сімома нардепами. Він визначений як невідкладний та переданий на розгляд керівництву.

Нагадаємо, раніше у постанові "Про деякі питання організації підготовки та проведення місцевих виборів в окремих регіонах України, в яких введено воєнний стан" ЦВК звернула увагу суб'єктів та інших учасників виборчого процесу в областях, де введено воєнний стан, на неухильне дотримання вимог закону щодо заборони проведення виборів. Йшлося про вибори, що призначені на 23 грудня, тобто відбуватимуться під час дії воєнного стану. Також нагадаємо, що 23 грудня у дев'ятьох об'єднаних територіальних громадах Запорізької області мали відбутися перші та додаткові вибори.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя