ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний поп Запоріжжя закликає заборонити розлучення

Щоправда, лише на один день
Depo.
8 липня 2015 09:13
ФОТО: depo.ua

Владика Запорізький та Мелітопольський Лука закликав РАГСи не реєструвати розірвання шлюбів. Про це портал Запоріжжя.depo.ua з посиланням на прес-службу єпархії.

"Хочу звернутися до всіх працівників РАГСів Запорізької області з ініціативою про проведення 8 липня 2015 в День сім'ї, любові і вірності у своїх закладах акції "Стоп - розлучення", під час якої відмовитися від реєстрації розлучень.

Дорогі моєму серцю запорожці! Пам'ятайте, що ключ до збереження здорових сімейних відносин лежить у вашому позитивному ставленні до оточуючих вас людей, а людина у всій повноті реалізується як особистість не сам по собі, але в духовному спілкуванні з Богом і ближнім. В результаті чого ваші діти не будуть страждати, а будуть впевнено дивитися в майбутнє. Бережіть і любіть один одного, своє тепле гніздечко і домашнє вогнище для себе і своїх дітей!

Молитовно уповаю, що День сім'ї, любові і вірності сприятиме справжнього одухотворення сімейного життя, відродженню неминущі євангельських цінностей в усьому суспільстві нашому! ", - цитує Владику його прес-служба.

Якщо ви хочете знати всі новини про Владику Луку та церковне Запоріжжя, читайте портал Запоріжжя.depo.ua