"Головний непрохідний" Запоріжжя потрапив до прохідної частини списку партії Медведчука

Запорізький політик Володимир Кальцев, відомий у місті, зокрема, п’ятьма безуспішними спробами обійняти посаду міського голови, посів 24 місце у виборчому списку "Опозиційної платформи За життя"
 

Сформований політичною силою список на прийдешні парламентські вибори оприлюднило видання "Лівий берег", передає Depo.Запоріжжя.

Список, який очолили Юрій Бойко, Вадим Рабинович та Віктор Медведчук, складається з 75 осіб. Запорізький політик, депутат міської ради та лідер її фракції "Наш край" Володимир Кальцев посів у ньому 24 місце. Зважуючи на те, що, згідно з соцопитуваннями, "Опозиційна платформа За життя" набирає понад 10% голосів виборців, місце Кальцева у списку може виявитися прохідним.

Кальцев був депутатом запорізьких обласної та міської рад, в останнє потрапив до Запорізької міської ради на виборах 2015 року, хоча перед цим заявляв, що більше у політику не піде. П’ять разів намагався посісти крісло міського голови Запоріжжя, але завжди безуспішно.

Нагадаэмо, у Запоріжжі майже два роки триває протистояння екоактивістів і Кальцева через намагання останнього забудувати сквер Яланського.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook