ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голова Запорізької облради, який отримав вирок через розгін Майдану, хизується збереженням миру

Каже, що дуже цінує свою честь та совість
Depo.
15 липня 2015 16:29
ФОТО: depo.ua

Голова Запорізької обласної ради Віктор Межейко має намір оскаржити вирок Кіровського районного суду м.Кіровограда у справі щодо подій 26 січня 2014 на площі Фестивальній у Запоріжжі, в апеляційному порядку. Про це, як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, запевняє прес-служба Межейка:

"Я скористаюся своїм конституційним правом на подачу апеляції. Постанова суду, яке прозвучало в Кіровському суді Кіровограда 13 липня, не набрало законної сили. Про це йдеться в цьому ж документі.

Щодо правових підстав оскарження вироку я розповім після того, як буде підготовлена апеляційна скарга. На мій погляд і на думку мого захисту, прокуратора не надала доказів моєї особистої участі у подіях, які відбувалися на площі Фестивальній у м Запоріжжі 26 січня 2014 року, так як таких фактів і не було.

Можу сказати одне: я ніколи не збирався їхати з Запорізької області. Цю землі захищали мій батько, мій дід, тут поховані мої рідні, це - моя Батьківщина.

Я не робив тих діянь, в яких мене намагається звинуватити прокуратура" - каже Межейко.

До того ж він додав, що немає жодних претензій до суду і не збирається коментувати вирок.

В той же час, Межейко запевняє, що винним себе не визнає і до розгону Майдану не причетний.

"Незважаючи ні на що, я працюю, в рамках своїх повноважень роблю все для збереження стабільності на території Запорізької області.

Для мене моя честь і совість дорогого коштує. Життя все розставить все на свої місця", - каже він.

Зазначимо, що в своєму коментарі голова облради не пояснює, хто саме був 26 січня в приміщенні обласної ради і хто саме пустив туди цих людей.

Нагадаємо, що суд визнав винним Межейка в організації розгону Запорізького Майдану в січні минулого року і засудив його на 5 років з випробовувальним терміном на 3 роки.