ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Геї та лесбіянки стали між Сіном та Лукою

Міський голова Запоріжжя відповів архієпископу у його ж манері
Depo.
11 серпня 2015 09:56
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі мерії Запоріжжя. За словами мера Запоріжжя Олександра Сіна, рекламні сюжети були розміщені на приватних рекламних площах. Нагадаємо, що два плакати із соціальною рекламою ЛГБТ з'явилися на території військової частини Запоріжжя. На одному білборді зображено хлопця з написом "я тебе дуже" поруч із серцем кольору веселки, поряд розташований подібний білборт із написом "Я тебе також".

"Згідно із законодавством, а саме, статтею 16 Закону України "Про рекламу" закріплено заборону органам місцевого самоврядування в процесі видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами втручатися у форму та зміст зовнішньої реклами. Рекламні сюжети, про які йдеться мова у зверненні Архієпископу Запорізького та Мелітопольського Луки, розміщені ПП "Реклама сервіс", ТОВ "Флайт, ЛТД", та ТОВ "Реклама сервіс України". Крім того, сюжети розміщені не в якості соціальної реклами, а на комерційній основі",- цитує мера його прес-служба.

Як зазначив Олександр Сін, комунальне підприємство "Запорізьке міське інвестиційне агентство", яке здійснює розміщення зовнішньої реклами на рекламоносіях комунальної власності не здійснювало розповсюдження сюжетів, мова про які йдеться у зверненні Архієпископу Запорізького та Мелітопольського Луки.

Багато цікавої інформації Ви зможете знайти на Depo.Запоріжжя