Генеральна прокуратура відкрила справу проти мера Запоріжжя

Володимира Буряка можуть відсторонити від посади на період слідства
Генеральна прокуратура відкрила справу проти мера Запоріжжя
Генеральна прокуратура відкрила справу проти мера Запоріжжя

Генпрокуратура відкрила кримінальну справу проти мера Запоріжжя Володимира Буряка, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Радіо Свобода". Чиновника підозрюють у незаконному звільнені директори департаменту ЖКГ Валерія Безлепкіна,

Крім того, Буряк може стати фігурантом і кримінального провадження проти посадових осіб запорізької міськради і металургійного комбінату "Запоріжсталь".

"Підприємство підозрюють в несплаті коштів пайової участі у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Запоріжжя. Внаслідок цього бюджет міста недоотримав 150 мільйонів гривень", - говорить представник Генпрокуратури Владислав Куценко.

Разом з тим, за словами прокурора, хто саме з Запорізької міської ради - керівник, його заступники, інші особи - це визначатимуть в процесі слідства: "Але згідно з повідомленням, яке надійшло з органів прокуратури документи, на підставі, яких ми кримінальне провадження почали , там якраз йде посилання на керівництво комбінату "Запоріжсталь" і керівника Запорізької міської ради".

Поки адвокати Валерія Безлепкіна вимагають відсторонення Володимира Буряка від виконання посадових обов'язків на період слідства і суду.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя