ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гендиректор “Укроборонпрому”: Я привіз до Запоріжжя гроші

Гендиректор державного концерну “Укроборонпром” Роман Романов закликав запорізьких промисловців долучатися до роботи на “оборонку”
Depo.
21 серпня 2015 14:15
ФОТО: depo.ua

Між "Укроборонпромом" та Запорізькою областю укладено меморандум про співпрацю. Про це з міста події повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Гендиректор “Укроборонпрому”: “Я привіз до Запоріжжя гроші”

Укладення меморандуму відбулося під час робочої поїздки генерального директора концерну до Запоріжжя.

Звертаючись до керівників промислових підприємств області, насамперед працюючих у галузі металообробку, Роман Романов зазначив, що чекає від них продукції, яка може замістити для оборонних підприємств України російські вузли й комплектуючі.
"У 2014 році українська оборонна промисловість перестала отримувати майже тридцять тисяч найменувань комплектуючих з РФ. За рік ми замістили майже десять тисяч найменувань, ще двадцять тисяч - це те, що лежить на поверхні, то, в чому ми розраховуємо на вас", - підкреслив він.

Гендиректор зазначив, що від низки українських підприємств із Львівської, Миколаївської, Херсонської областей Оборонпром отримав, навіть більше ніж розраховував.

Керівник оборонного концерну підкреслив, що підприємство стабільно фінансується, тож партнери можуть розраховувати на чесну та відкриту співпрацю.

"Я привіз до Запоріжжя гроші", - наголосив Роман Романов.

Інші новини читайте на сайті Depo.Запоріжжя