ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гемодіалізний довгобуд у Запоріжжі обіцяють відкрити в травні

Гемодіалізний центр на базі запорізької міської лікарні №10 обійдеться місту в 13 мільйонів гривень
Depo.
3 лютого 2016 11:57
ФОТО: depo.ua
Гемодіалізний довгобуд у Запоріжжі обіцяють відкрити в травні
Гемодіалізний центр на базі запорізької міської лікарні №10 обійдеться місту в 13 мільйонів гривень

Робоча група з реконструкції гемодіалізного центру на базі міської лікарні №10, до складу якої входять й особи, що потребують гемодіалізу, відвідала об’єкт та оцінили хід робіт. Про це з міста події повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Гемодіалізний центр на базі запорізької міської лікарні №10 обійдеться місту в 13 мільйонів гривень - фото 1

Гемодіалізний центр на базі запорізької міської лікарні №10 обійдеться місту в 13 мільйонів гривень - фото 2

За словами заступника міського голови Анатолія Кустовара, на облаштування центру гемодіалізу попередньою міською владою було передбачено 16,8 млн. грн. При детальному перерахунку виявилось, що до кошторису було внесено і гемодіалізне обладнання, котре має надаватися безкоштовно. А це близько половини суми.

Проте реконструкція, за словами чиновника, все одно обійдеться десь у 13 млн. грн. Якщо гроші будуть виділені, добудувати гемодіалізний центр, який хотіли відкрити ще наприкінці 2015 року, міська влада обіцяює в травні 2016-го.

У свою чергу голова громадської організації інвалідів з пересадженими органами та осіб, які перебувають на гемодіалізі, "Шлях до життя" Дмитро Глушко, має сумніви, що центр запрацює в травні, та вважає більш реалістичним терміном друге півріччя 2016 року. Проте, як зазначив Глушко, у цілому ходом робіт представники громадськості задоволені, оскільки "очікували гіршого".

На сьогодні гемодіаліз життєво необхідний понад 130-ти запоріжцям. Обласна клінічна та 5-та міська лікарні не в змозі забезпечити всіх, тож будівництво нового центру вкрай важливе. 10-та міська лікарня, де нині триває реконструкція, налічуватиме 22 гемодіалізних машини, працюватиме у три зміни і зможе обслуговувати до 150 пацієнтів.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя