Гандболісти ZTR розтрощили в Кубку ЄГФ "Олімпус" з Молдови - 40:21

Як і в першій зустрічі, команда Віталія Ната діяла впевнено

Гандболісти ZTR розтрощили в Кубку ЄГФ "…

Найтитулованіший гандбольний клуб України ZTR провів другий матч першого кваліфікаційного раунду Кубку ЄГФ сьогодні, 10 вересня, на арені запорізького Палацу спорту "ЗАБ", повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. ZTR-івці не мали проблем з суперником з Кішинєва "D&D Олімпус-85 USEFS" - 40: 21, пробившись у наступний етап змагань.

Як і в першій зустрічі, команда Віталія Ната діяла впевнено. Лише на дев’ятій хвилині гри (за рахунку 5:0 на користь запорожців) клуб Молдови зміг з 7-метрового закинути перший гол. Перший тайм закінчився з перевагою в 6 голів на користь ZTR - 17:11.

У другому таймі запорізькі гандболісти, яких гнала вперед місцева торсіда, лише збільшували відрив від суперника. ZTR забив останній гол на передостанній секунді поєдинку - 40: 21.

Як і в першій зустрічі, команда Віталія Ната діяла впевнено - фото 1

Як і в першій зустрічі, команда Віталія Ната діяла впевнено - фото 2

Як і в першій зустрічі, команда Віталія Ната діяла впевнено - фото 3

Як і в першій зустрічі, команда Віталія Ната діяла впевнено - фото 4

Як і в першій зустрічі, команда Віталія Ната діяла впевнено - фото 5

Як і в першій зустрічі, команда Віталія Ната діяла впевнено - фото 6

Нагадаємо, в першій зустрічі, що проходила в Кішиневі 3 вересня, команда Віталія Ната отримала переконливу перемогу - 37:28 (18: 13).