ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фірма, яку спіймали на фіктивних послугах, хоче грошей за них від запорізьких ритуальників

"Запорізька регіональна консалтингова компанія" хоче від "Запорізької ритуальної служби" 15 тисяч гривень за консультації
Depo.
25 червня 2015 12:23
ФОТО: depo.ua
Фірма, яку спіймали на фіктивних послугах, хоче грошей за них від запорізьких ритуальників
Фірма, яку спіймали на фіктивних послугах, хоче грошей за них від запорізьких ритуальників

Про це йдеться в ухвалі Господарського суду Запорізької області, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Проте представники "Ритуалу" стверджують, що зараз за договором, за яким фірма вимагає грошей, триває кримінальне провадження. Як ідеться в документах суду, провадження відкрито щодо колишнього директора КП.
При цьому суд встановив, що за підсумками перевірки міською прокуратурою договорів між ритуальниками й ТОВ "Запорізька регіональна консалтингова компанія", яке тоді називалось "Бізнес консалтинг менеджмент", було почато провадження за ч.4 ст.191 Кримінального кодексу - "привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, у великих розмірах". За договорами з 2012-го по 2014-й роки "Ритуал" перерахував консалтерам 132 тисячі гривень.

Прокуратура вважає, що внаслідок цього "посадові особи СКП "Запорізька ритуальна служба" допустили розтрату, яка передбачає незаконне і безоплатне витрачання винним чужого майна, яке йому ввірене чи перебувало в його віданні, грошових коштів підприємства". У зв'язку з чим колишньому керівнику ритуальної служби було повідомлено про підозру та оголошено його в розшук. Протягом 2012-2014 років директором КП був Олександр Кітель, який і насправді знаходиться в базі МВС у переліку осіб, що переховуються від органів влади. Зауважимо, що публічно про розшук Кітеля ніхто з правоохоронців не оголошував.

Згідно інформації сайту "Наші Гроші. Запоріжжя", першим власником "Запорізької регіональної консалтингової компанії", яке раніше називалось "Бізнес консалтинг менеджмент", був тодішній директор міського департаменту ЖКГ Вадим Іл'янцев. Рік тому ця фірма вже відсудила за консультації в галузі права 245 тисяч разом - з комунальних підприємств "Основаніє", "Водоканал" і "Запоріжелектротранс".

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua