ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Енергодарці вшанували пам'ять засновника міста

Рему Хеноху виповнилося б 90 років
Depo.
29 серпня 2016 19:15
ФОТО: depo.ua

Мітинг з нагоди 90-ї річниці з дня народження засновника Енергодара Рема Хеноха відбувся в місті сьогодні, 29 серпня. Захід був проведений біля Енергодарського інституту державного та муніципального управління, який носить ім'я відомого  інженера, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу міськради.

Мітинг відвідали друзі та колеги Хеноха, представники влади та містоутворюючих підприємств, ветерани будівельної галузі, студентська молодь. По завершенню мітингу присутні поклали квіти до пам'ятника засновнику міста.

Майже півстоліття Рем Хенох будував теплові та атомні електростанції, організував більше десятка будівельних і монтажних підприємств, брав участь у розробці декількох проектів електростанцій. Під його керівництвом у рекордні строки були споруджені Запорізька ДРЕС та Запорізька АЕС. За 8 років - з 1971 по 1978 - на Запорізькій ДРЕС введено в експлуатацію 7 енергоблоків. Під час будівництва Запорізької АЕС вдалося організувати унікальний будівельний потік і за 10 років, з 1980 по 1990, звести 6 енергоблоків. Рем Германович запропонував ідею моноблока типової АЕС з реактором ВВЕР-1000, взяв участь у розробці універсального проекту і реалізував його на будівництві шести блоків Запорізької АЕС.

Енергодарці вшанували пам'ять засновника міста - фото 1

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя