Екс-шеф пророкує поліції Запорізької області заміну керівництва

Колишній очільник ГУ Нацполіції в Запорізькій області Олег Золотоноша заявив про прийдешню заміну керівництва ГУНП

Про це Золотоноша написав на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Запоріжжя.

Заміна керівництва поліції Запорізької області, за інформацією Золотоноші, має відбутися до кінця лютого. З прийдешніми кадровими змінами колишній очільник запорізької поліції пов'язав кампанію з його дискредитації, мовляв, хтось дуже не хоче його повернення на посаду в Запоріжжі. Під дискредитацією колишній голова ГУ Нацполіції має на увазі публікації в низці ЗМІ щодо начебто "кришевання" Золотоношею ігорного бізнесу.

"На мою думку і за моєю інформацією, до кінця місяця буде проведена заміна керівництва ГУНП в Запорізькій області, у зв'язку з цим хтось дуже не хоче допустити в своїй голові, можливо теж під впливів галюциногенних препаратів, мого повернення, тому що це автоматично внесе повний деструктив в такі злочинні напрямки як наркобізнес, рейдерство, організована злочинність, "інститут смотрящих " і багато інших злочинних напрямків, що працюють в цьому регіоні", - написав Золотоноша.

Нагадаємо, Олег Золотоноша очолював запорізьку поліцію у 2017-2018 роках, його на посаді змінив луганчанин Сергій Коміссаров, призначенню якого опирався й Золотоноша, й керівництво області, але марно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя