Екс-керівника Запорізької ОДА підозрюють в організації зловживань на будівництві лінії оброни

Колишнього чиновника Запорізької ОДА Олексія Литвина підозрюють в організації зловживань на будівництві ділянки другої лінії оборони на Донбасі, за яку відповідало Запоріжжя

Depo.
21 жовтня 2017 18:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на допис у "Фейсбуці" генерального прокурора України Юрія Луценка.

Військова прокуратура сил АТО вручила підозру Олексію Литвину, який в червні 2015 року, стажуючись на посаді заступника голови Запорізької ОДА, організував зловживання цивільними і військовими посадовцями, що будували та приймали взводні опорні пункти.

"Справи подільників уже в суді Запоріжжя. Прошу ветеранів АТО взяти під громадський контроль хід судового слідства. Перевірка триває і стосуватиметься всіх до одного ВОП і всіх до одного шкідника", - зазначив Луценко.

Олексій Литвин почав стажування на посаді голови Запорізької ОДА за часів губернатора Валентина Резніченка, він представив його в якості стажиста на посаду заступника у березні 2015 року. Варто зазначити, що це був другий захід Литвина в ЗОДА: він працював першим заступником голови обладміністрації в 2010-2011 роках.

Нагадаємо, у липні 2016 року голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль заявив, що гроші на будівництві запорізької ділянки укріпрайону в Донецькій області були розкрадені і за цим фактом відкрите кримінальне провадження. Для того, аби добудувати лінію, обладміністрація вирішила запозичити кошти: 5,5 млн взяли з Фонду оборони області, ще 1,7 млн - позики. Того ж місяця лінію оборонних споруд, створених запоріжцями, прийняла комісія Міноборони. Готовність взводних опорних пунктів другої лінії оборони на той час становила 80%.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя