Джаз на набережній та вистава велетнів: Як не проґавити французьку весну у Запоріжжі

"Французька весна" вшістнадцяте фестивалитиме в Запоріжжі у квітні
 

Про прийдешній фестиваль у прес-клубі "Журналіст" сьогодні, 22 березня, розповіли організатори: директорка центру "Альянс францез" Людмила Богдановська та представниця посольства Франції в Україні Жасмин Грифуль і Кларисс Броссард, передає Depo.Запоріжжя.

У Запоріжжі продовж квітня відбуватиметься щорічний фестиваль французької культури в Україні "Французька весна". Цьогорічна "весна" у Запоріжжі - шістнадцята. У місті фестиваль відбувається з 2004 року, тобто з того часу, як прийшов до України. Деякі нюанси програми заходу поки що уточнюються, але дещо вже достеменно відомо.

Перш за все, за словами Богдановської, "Французька весна" нарешті має свій колір, точніше брендові кольори: різнобарвну композицію з кіл, що надають виразності та рухомості мистецтву та культурі. Цьогорічний, 16-й фестиваль, відбуватиметься в дев’ятьох містах України, розширивши таким чином свою географію.

Його географія за ці роки значно розширилась. Зокрема, у Запоріжжі фестиваль французької культури проходить з 2004 року, від сам початку його заснування в Україні.

Цього року на запоріжців чекає чимало цікавинок "Французької весни", серед яких джаз 7 квітня на набережній – концерт тріо Венсана Буржекса, 18 квітня – вулична вистава велетнів, що понад чотири метри заввишки та два метри завширшки, 19 квітня – довгі ночі короткого метра та багато іншого. Програму фестивалю невдовзі можна буде побачити на афішах міста.

Про те, чим зайнятися у найближчі вихідні, портал Depo.Запоріжжя вже анонсував: велопрогулянка, давньослов'янський Великдень, історії поразок тощо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя