Двоє запорізьких борців програли на київському турнірі

У столиці України пройшов XXII міжнародний "Київський турнір" з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям і тренерам

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Участь в змаганнях, які входять до календаря міжнародної федерації боротьби, взяли 600 спортсменів з 38 країн світу, в тому числі чотири Олімпійських чемпіона, вісім чемпіонів світу, 10 чемпіонів Європи.

Україна в складі національної збірної представляли шестеро запорожців. Але тільки двом з них вдалося позмагатися за медалі.

У ваговій категорії 67 кг запоріжець Денис Дем'янков на стадії 1/8 переміг Едему Салієва, але в чвертьфіналі програв грузинському борцю. У втішному турнірі Денис був сильніше ще одного співвітчизника - Олександра Деркача. Але в поєдинку за третє місце поступився поляку, ставши у підсумку п'ятим. Восьме місце в цій ваговій категорії зайняв інший запоріжець Віталій Фуглаев.

Ще один представник Запорізької області Геворг Арзуманян, виступаючи у вазі 63 кг, на старті програв майбутньому срібному призеру - співвітчизнику Ленуру Темирову. І таким чином потрапив у втішний турнір, де виграв у італійця, але програв французу і посів п'яте місце. Восьмим в цій вазі став ще один запорожець - Дмитро Цимбалюк.

Всього ж українські класики завоювали на Київському турнірі вісім медалей – одну золоту, чотири срібних і три бронзових, посівши друге місце в командному заліку після Азербайджану.

Нагадаємо, бердянський пауерлифтер встановив три рекорди України.