ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Двом вулицям в Мелітополі область рекомендує знайти менш спірні назви

Нові назви вулиць можуть знову викликати суперечки
Depo.
3 березня 2016 17:04
ФОТО: depo.ua
Двом вулицям в Мелітополі область рекомендує знайти менш спірні назви
Двом вулицям в Мелітополі область рекомендує знайти менш спірні назви

59 пропозицій щодо перейменувань вулиць, провулків і площі в Мелітополі внесла на ім'я голови Запорізької обласної державної адміністрації комісія з розгляду питань ліквідації символів тоталітаризму і повернення історичних назв при виконавчому комітеті Мелітопольської міськради, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Час новин".

Відповідний документ представлений на розгляд обласної комісії з питань ліквідації символів тоталітаризму і повернення історичних назв в регіоні, яка засідає в даний момент.

У документі зазначено, що суперечки викликала пропозиція перейменувати вулицю Дзержинського в вул. Християнську - на цій вулиці крім протестантських культових об'єктів розташовані культові об'єкти мусульман та іудеїв. Для уникнення міжконфесійних протиріч вулицю запропонували перейменувати на честь генерала Петрова, як пропонували ветерани. Вулицею Християнською пропонується перейменувати вулицю Менжинського.

Обласна комісія рекомендувала губернатору прийняти пропозиції мелітопольців, за винятком вулиць Менжинського і Дзержинського. Мелітополю рекомендували запропонувати інші, менш дискусійні варіанти нових назв цих вулиць.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя