Двигуни для австрійських літаків вироблятимуть у Запоріжжі

"Укроборонпром" підписав Меморандум по адаптації, сертифікації, виробництву, продажу та післяпродажному обслуговуванні двигунів АІ-450 для літаків австрійської компанії Diamond Aircraft Industries GmbH

Відповідних домовленостей досягнула українська делегація на французькому авіасалоні "Ле Бурже 2015". Про це порталу Запоріжжя. depo.ua повідомили у прес-службі Укроборонпрому.

"Це лише початок нашої роботи на "Ле Бурже". Завдяки новим контрактам Україна отримає валютні надходження, а наші підприємства надаватимуть людям роботу. Сьогодні, коли український ОПК набирає обертів, з нами хочуть співпрацювати західні компанії і нам є що їм запропонувати", - заявив Генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов.

ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" імені академіка О.Г. Івченка є виконавцем відповідних домовленостей. Турбовальний газотурбінний двигун АІ-450 призначений для легких вертольотів і літаків вагою від 1500 до 4000 кг і може бути використаний у складі дводвигунових і однодвигунних силових установок літальних апаратів.

За словами Генерального директора, ці домовленості нададуть потужного поштовху роботі підприємства, адже українські фахівці будуть не тільки виготовляти, але й супроводжувати роботу цих двигунів, надавати послуги експлуатаційного сервісу.

Нагадаємо, що 15 червня розпочав свою роботу один з найбільших світових авіасалонів "Ле Бурже 2015". ДК "Укроборонпром" та ДП "Антонов" презентують новий військовий транспортник Ан-178 та проект легкого багатоцільового транспортного літака нового покоління Ан-132.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook