ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Два запорізьких високопоставлених податківця не пройшли люстрацію

Два керівника податкової міліції Запорізької області, які займали свої посади в період правління Віктора Януковича, не пройшли люстраційної перевірки і були звільнені з займаних ними посад
Depo.
19 червня 2015 16:47
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі ДФС У країни у Запорізькій області. Щодо десятків рядових податківців, то вони на даний момент пройшли перевірку. Так, запити на надання інформації були спрямовані 482 працівникам обласного апарату ДФС, відповіді отримані від 180 осіб. Всі вони пройшли перевірку і продовжують працювати в структурі ДФС. Ще по 302 співробітникам апарату облДФС триває люстраційна перевірка.

При цьому, як зазначила голова Громадської ради при ДФС області Світлана Проніна, на даний момент Люстраційна перевірка в значній мірі формальна - при перевірці вивчаються тільки документи. Але не зіставляється реальний стиль життя чиновників з відображеної в деклараціях інформацією. Громадські діячі пропонують вийти із законодавчою ініціативою про зміну процедури люстраційної перевірки - на їхню думку, повинні вивчатися фактичні витрати чиновника, а не тільки відображені в деклараціях.

Зазначимо, що всього в структурі ДФС в Запорізькій області працюють 1764 людини.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua