ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чоловік, який хотів заробити в бойовиках, отримав п’ять років від запорізького суду

З незаконного збройного формування на Донеччині чоловік повернувся з 15 тисячами російських рублів
Depo.
1 квітня 2016 15:52
ФОТО: depo.ua
Чоловік, який хотів заробити в бойовиках, отримав п’ять років від запорізького суду
З незаконного збройного формування на Донеччині чоловік повернувся з 15 тисячами російських рублів

Приазовський районний суд Запорізької області виніс вирок колишньому бойовику “ДНР”. Про це портал Depo.Запоріжжя дізнався з реєстру судових рішень.

Одружений, раніше не судимий чоловік, подався до бойовиків, щоб заробити грошей для родини, в який виховуються двоє неповнолітніх дітей. У листопаді 2014 року він поїхав до “ДНРівського“ блокпосту, де його взялися “працевлаштувати“ у незаконному збройному формуванні бойовики з позивними “Затвор” й “Блек”. Чоловіка забезпечили камуфльованим одягом, автоматом системи “Калашнікова“, 4 магазинами та 120 патронами до нього та зобов’язали нести службу на блокпосту в районі залізничного переїзду, що розташований між населеними пунктами Соханка та Безіменне в Новоазовському районі Донецької області. З того часу він через добу чергував на блокпосту, де перевіряв документи у осіб, що його перетинали. Проте вже у січні 2015 року чоловік вирішив вийти з незаконного збройного формування та відправився до сім'ї.

За словами колишнього бойовика, зброю він жодного разу не застосував, а за свою службу отримав грошову винагороду всього у сумі 15 тис. рублів Російської Федерації, тобто близько 6 тис. грн.

Приазовський суд, взявши до уваги обставини, що пом'якшують покарання обвинуваченому, а саме - його щире каяття та наявність у нього двох малолітніх дітей, призначив невдалому “заробітчанину” покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі, без конфіскації майна з випробуванням терміном у два роки.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя