ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Друга світова триває на Донбасі. За що ми маємо право ненавидіти росіян (ВІДЕО)

Сьогодні вся Європа відзначає перемогу над фашизмом, але, здається, це дещо передчасно
Depo.
8 травня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua
Друга світова триває на Донбасі. За що ми маємо право ненавидіти росіян (ВІДЕО)
Друга світова триває на Донбасі. За що ми маємо право ненавидіти росіян (ВІДЕО)

Рівно 70 років тому капітулював Третій Рейх, і декому й досі здається, що з фашизмом було покінчено назавжди, принаймні в цивілізованій Європі. Насправді ж в травні 1945-го зазнав краху лише німецький націонал-соціалізм, а інший різновид фашизму (називайте його, як хочете: сталінізм, комунізм, великоросійський шовінізм), на рахунку якого аж ніяк не менше життів ні в чому не винних людей, тоді підім'яв під себе мало не пів-Європи і досі загрожує людству та цивілізації.

Скільки б не повторював російський фюрер Володимир Путін мантру про неприпустимість переписування історії, правда в тому, що переписувати історію потрібно щодня, бо саме в цьому і полягає суть історичної науки. Повторення ж завчених напам'ять догматів - це швидше не наука, а релігія, що зараз, власне, і спостерігається в фашистський Росії. Слава Богу, радянсько-російська версія історії давно переписана, і те, що Другу світову почали дві країни - нацистська Німеччина та СРСР, є незаперечним фактом, відомим кожній людині з середньою освітою. Так само як і той факт, що західні союзники задля перемоги над ближчим та небезпечнішим для них злом уклали угоду зі злом більш віддаленим. Але і тоді всі розуміли, що конфлікт між "двома системами" був неминучим і від нової всесвітньої бійні людство врятував лише технічний прогрес в особі вчених Манхеттенського проекту.

Винайдення атомної бомби зробило неможливим відкритий військовий конфлікт між Заходом і російським фашизмом, тому протистояння перемістилося в політичну та економічну площини з локальними військовими конфліктами (Корея, В'єтнам, Афганістан тощо). Отже Друга світова продовжувалася уже під назвою "Холодна". На початку 1990-х, коли СРСР програв Холодну війну, здавалося, що з російським фашизмом покінчено, але він, хоч і був вельми кволий, проривався рецидивами в Придністров'ї, Карабаху, Абхазії, Південній Осетії та Чечні. А після приходу до влади в Росії Володимира Путіна підгодований нафтодоларами російський фашизм знову підняв голову. Спочатку було вторгнення в Грузію в 2008-му, і нарешті фашизм дістався України.

Ніби виконуючи пророцтво американського сенатора Х'юї Лонга (яке чомусь приписують Черчиллю), нинішні російські фашисти на кожному кроці волають, що вони антифашисти. Проте їхні реальні вчинки говорять самі за себе. За рік війни в Україні в інтернеті з'явилося достатньо відео з "подвигами" так званих "героїв-антифашистів".

 

Як бачимо, на цих відео "борці з фашизмом" насолоджуються катуванням та приниженнями полонених, влаштовують їхні "паради", позують на тлі вбитих, ловлячи кайф від власної "удалі молодєцкой". А ще обстрілюють мирні квартали з тим самим рускоязичним насєлєнієм, яке ніби захищають. Що це, якщо не фашизм?

Отже, Друга світова війна триває й досі, і фашистська гидота ще не переможена.