ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Друг сепаратистів рветься на посаду ректора Запорізької академії

В Запорізькій державній інженерній академії (ЗДІА) на посаду ректора рветься людина, яку підозрюють у зв’язках з проросійськими і сепаратистськими рухами
Depo.
20 липня 2015 12:58
ФОТО: depo.ua
Друг сепаратистів рветься на посаду ректора Запорізької академії
Друг сепаратистів рветься на посаду ректора Запорізької академії

Мова про Євгена Швеця, який перебуває на посаді в.о. ректора ЗДІА й намагається за будь-яку ціну перемогти на виборах керівника вишу. І це попри те, що Міністерство освіти і науки України вже скасовувало вибори в ЗДІА через порушення процедури їх підготовки, про це пише ОПАД, повідомляє кореспондент порталу Запоріжжя.depo.ua.

Але, як стало відомо ОПАД з власних джерел у Запоріжжі, Швець має чималу підтримку з боку керівника "Опозиційного блоку" в області, гендиректора ВАТ "Запоріжсталь" Ростислава Шурма, сина відомого діяча часів медведчуківської СДПУ(о) Ігоря Шурми. Директор "Запоріжсталі" в свою чергу входить до групи впливу Рината Ахметова.

Як повідомляє джерело, Швець має тісний контакт з професором Володимиром Пашковим, одіозним ректором місцевого інституту післядипломної освіти, що викладає і в ЗДІА і якому, до речі, нещодавно продовжили контракт. Цей діяч відомий тим, що є лідером місцевого осередку ВГО "Русское движение Украины" та головою Міжнародної асоціації молодіжних організацій російських співвітчизників. За інформацією джерела, Пашков був неодноразово поміченим на заходах запорізьких сепаратистів.

Окрім зв'язків з антиукраїнськими активістами Швець в негативному світлі проявив себе на посаді як керівник. Адже за часи Швеця викладацький склад було значно скорочено, а виш скотився на останні позиції серед усіх ВНЗ міста.

Але, за свідченням джерела, в.о. ректора це не дуже бентежить, він дуже сподівається на перемогу і навіть робить для цього кроки, які суперечать чинному законодавству. Зокрема, Швець надав конкурсній комісії неправдиві дані щодо свого стану здоров'я - приховав наявність у себе інвалідності другої групи, з якою він не може обіймати посаду керівника вищого навчального закладу.

Друг сепаратистів рветься на посаду ректора Запорізької академії - фото 1

Друг сепаратистів рветься на посаду ректора Запорізької академії - фото 2

Друг сепаратистів рветься на посаду ректора Запорізької академії - фото 3

Інші цікаві новини про події міста шукайте на Запоріжжя.depo.ua