ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дрони, що підірвали склад на Запоріжжі, прилетіли з Донеччини, - губернатор

Очільник Запорізької ОДА Костянтин Бриль вважає, що на території Запорізької області потрібно приділити ще більше уваги обороні
Depo.
18 лютого 2016 17:35
ФОТО: depo.ua
Дрони, що підірвали склад на Запоріжжі, прилетіли з Донеччини, - губернатор
Очільник Запорізької ОДА Костянтин Бриль вважає, що на території Запорізької області потрібно приділити ще більше уваги обороні

Костянтин Бриль повідомив подробиці нічних вибухів на межі Розівського і Куйбишевського районів Запорізької області, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

За словами очільника області, на території складів озброєння військової частини 72 бригади було зафіксовано два безпілотних літальних апарата, один з безпілотників був збитий.

“Сьогодні з боку знаходження противника - з боку Донецької області на територію Розівського району був заліт двох дронів. Один з них був збитий. Один скидав міни, другий здійснював підсвічування території. Силами воїнських підрозділів невеличка пожежа, яка виникла внаслідок скидання мін, була локалізована. Міни попали в окрему будівлю, де був розташований склад стрілецької зброї. Цей факт – ще один доказ інтервенції”, - зазначив Костянтин Бриль.

За словами очільника ЗОДА, цей факт вказує на те, що жителям Запоріжжя і Запорізької області потрібно більше уваги приділяти заходам оборони.

Костянтин Бриль також звернув увагу на те, що на озброєнні противника з’явилися безпілотні літальні апарати, що можуть нести бойовий заряд.

Зафіксувати дрони за допомогою систем відеоспостреження, якими обладнана адміністративна межа Запорізької і Донецької області, за словами Бриля, не можливо.

Костянтин Бриль також підтвердив факт обстрілу військової частини 72 бригади, що мав місце кілька днів тому.

За словами очільника ЗОДА, потрібно розуміти, що військова частина знаходиться на лінії розмежування, на кордоні з Донецькою областю. Тому такі інциденти трапляються постійно.

“На щастя, загиблих там не було“, - зазначив Бриль.

Як раніше повідомляв портал Depo.Запоріжжя сьогодні військовий склад у Запорізькій області підірвали дронами. Також повідомлялося, що військова прокуратура шукатиме терористів, що намагалися підірвати склад боєприпасів на Запоріжжі.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя