ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дорожники обурилися заявою Буряка про руйнування недобудованих мостів

У Службі автодоріг Запорізької області інформацію міського голови руйнування опор мостів назвали недостовірною
Depo.
26 лютого 2016 15:57
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі відомства.

"З урахуванням останніх резонансних повідомлень в пресі про руйнування опор споруджуваних нових мостів через неякісного бетону, заниження його марки, Служба автодоріг підкреслює, що на всіх етапах будівництва автотранспортної магістралі постійно контролюється дотримання технології бетонування, якості бетонної суміші і відповідності її проектним показникам", - йдеться у повідомлені Служби автодоріг.

Дорожники, зокрема, посилаються на лабораторні висновки, якими підтверджена якість застосовуваного на будівництві бетону і надійності бетонних конструкцій підводної частини опор і в цілому конструкцій об'єкта.

У Службі підкреслюють, що жодних підстав для будь яких спекуляцій та розповсюджень недостовірної інформації щодо міцності та надійності побудованих конструкцій опор мосту через р. Старий Дніпро, Вантового мосту через р. Дніпро та штучних споруд на транспортних розв’язках №1, №2, №3 – немає.

Також дорожники зазначили, що Укравтодором розглядається можливість виділення фінансування у 2016 році, яке разом з залишками кредитних коштів складе 200 млн. грн. і дозволить завершити виконання повного комплексу робіт з будівництва пілону Вантового мосту, верхових гілок мостового переходу через р. Старий Дніпро та естакад на підходах до нього, відкрити рух автомобільного транспорту до острова Хортиця.

Нагадаємо, раніше мер Запоріжжя Володимир Буряк припустив, що мости через Дніпро доведеться будувати “з нуля”, оскільки проведена експертиза встановила факти руйнування окремих елементів побудованих мостових споруд.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя