Допомога військовим, тролейбуси на Хортиці, сміття: Які питання розв’язуватимуть запорізькі депутати

Чергова сесія Запорізької міської ради працюватиме сьогодні, 28 лютого


 

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя.

До порядку денного 37-ої сесії Запорізької міськради планується включити 25 основних питань та понад 60 додаткових, з яких половина – питання надання матеріальної допомоги окремим запоріжцям на лікування.

Кілька питань, що пропонуються на розгляд депутатам, стосуються розвитку міського громадського транспорту. Обранці мають дати дозвіл на придбання "Запоріжелектротрансом" у лізинг п’ятьох тролейбусів з автономним ходом. Користуватимуться тролейбуси своєї "автономністю" на ділянках, не обладнаних контактною мережею, зокрема, рухаючись островом Хортиця. На придбання тролейбусів використають кошти за вже існуючою програмою про забезпечення роботи міського електротранспорту, видатки якої планується збільшити. На перший "тролейбусний внесок" потрібно 11583000 грн. Програмою також передбачені купівля 12 трамваїв і дев’ятьох тролейбусів, які раніше експлуатувались в країнах ЄС та ремонт існуючих трамваїв. Загалом змінами до програми планується збільшити її кошторис на понад 14 млн грн.

Ще майже два мільйони гривень Запоріжжя готово в рамках  шефської допомоги виділити  військовим частинам ЗСУ, Нацгвардії, а також підрозділам МВС та ДСНС, що дислоковані у Запоріжжі. Відповідна програма запропонована до розгляду депутатам. Кошті потрібні зокрема на ремонти у військовій частині А2176. Двом територіальним сервісним центрам МВС хочуть надати кошти на придбання автомобілів для практичних іспитів водіїв, для ДСНС передбачені гроші на купівлю  радіостанції, запчастин, аварійно-рятувального обладнання тощо.

До порядку денного сесії також запропонований проект положення про поводження з побутовими відходами на території Запоріжжя, яким встановлені вимоги до здійснення діяльності зі збирання, зберігання, перевезення, утилізації, оброблення та захоронення побутових відходів.

Депутатам пропонують розглянути чимало змін до міських програм, зокрема, до програми відновлення інфраструктури території приватного сектора.

Фінансовий департамент відзвітує про виконання бюджету-2018.

Сесія розпочне свою роботу об 11:00.

Нагадаємо, минулої сесії депутати опікувалися турзбором, відеоспостереженням та дорогою на греблі Дніпрогесу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя