ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До запорізької школи, в яку приїхала дружина президента, йдуть четверо особливих дітей

Малюки з вадами розвитку навчатимуться разом зі своїми однолітками в загальноосвітній школі
Depo.
1 вересня 2016 09:34
ФОТО: depo.ua
До запорізької школи, в яку приїхала дружина президента, йдуть четверо особливих дітей
До запорізької школи, в яку приїхала дружина президента, йдуть четверо особливих дітей

Дружина президента України Марина Порошенко бере участь у святі першого дзвоника в запорізькій загальноосвітній школі № 66 сьогодні, 1 вересня. Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. У цій школі четверо особливих дітей підуть до першого і другого класів. Це дві дитини з діагнозом "дитячий церебральний параліч", одна дитина з аутизмом і ще одна – з синдромом Дауна.

До запорізької школи, в яку приїхала дружина президента, йдуть 4 особливих дітей - фото 1

Другокласники вже знайомі зі своїми однолітками і школою. Минулого року вони кілька разів приходили до свого класу. Навчалися ці діти індивідуально. Першачки тільки будуть знайомитися зі своїми однокласниками. Мами особливих дітей запевняють, що діти повністю готові до школи, дуже активні і комунікабельні. Крім того, в них є багато друзів серед звичайних учнів.

До запорізької школи, в яку приїхала дружина президента, йдуть 4 особливих дітей - фото 2

Нагадаємо, що сьогодні до загальноосвітніх шкіл піде кілька десятків дітей з особливими потребами. Це стало можливим завдяки впровадженню програми інклюзивної освіти, яку активно підтримує дружина президента України Марина Порошенко. Перша леді проводила у Запоріжжі тренінги з впровадження інклюзивної освіти в навчальних закладах. Практичних навичок з навчально-виховної роботи з особливими дітьми в умовах традиційної школи набули понад триста завучів, вчителів, асистентів педагогів і психологів з більш, ніж півсотні навчальних закладів області. Саме їм вже з першого вересня доведеться зустрічати особливих дітей у звичайних класах і школах.

До запорізької школи, в яку приїхала дружина президента, йдуть 4 особливих дітей - фото 3

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя