ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До Запоріжжя поставляють неякісне вугілля

Комунальний заклад "Обласна база спеціального медичного постачання" отримував за контрактом вугілля, яке майже не давало тепла
Depo.
18 лютого 2016 09:25
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Depo.Запоріжжя, керівництво КЗ "Обласна база спеціального медичного постачання" було вкрай незадоволено результатами опалення кам’яним вугіллям марки ДГР–200.

За словами виконуючиго обов’язки директора КЗ Олександра Філіппова, вже отримані результати незалежної експертизи якості вугілля, яка довела, що зольність вугілля становить 40%, що значно перевищує норму. Це стало підставою для складання претензії на адресу постачальника.

Від імені комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад Запорізької облради її голова Руслан Бойчук дав рекомендації директору закладу, який в результаті тендеру отримав неякісний матеріал, звернутись до правоохоронних органів із заявою про підробку документів постачальником (зокрема, сертифіката про якість вугілля) і обов’язково довести цю справу до суду.

Крім того, члени комісії, як повідомила прес-служба облради, вважають за доцільне попередити всіх відповідальних керівників підприємств комунальної форми власності про необхідність перевіряти відповідність отриманих матеріалів вказаним стандартам та своєчасно виявляти недоліки.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя