ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В усіх бібліотеках Запоріжжя з’явиться “Історія російсько-української війни“

До Запоріжжя надійшли перші примірники “Історії російсько-української війни“
Depo.
1 квітня 2016 17:47
ФОТО: depo.ua
В усіх бібліотеках Запоріжжя з’явиться “Історія російсько-української війни“
Перший випуск книги про російсько-українську війну 2014-2015 років передадуть в усі бібліотеки області

До Запоріжжя з Українського інституту національної пам'яті надійшли 300 екземплярів І випуску книги “Усна історія російсько-української війни (2014-2015 рр.)”. Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці“ повідомив один з членів редакційної колегії книги, директор Департаменту культури Запорізької ОДА Владислав Мороко. Наступного тижня книгу презентують в обласній бібліотеці та передадуть випуск в усі бібліотеки області.

Перший випуск книги про російсько-українську війну 2014-2015 років передадуть в усі бібліотеки області - фото 1

За словами Владислава Мороко, наразі істориками вже зібрано матеріали на три випуски “Історії“. Два готуються до друку, третій верстається. Ще два формуються спогадами та проводиться збір інформації до них.

Видання “Усна історія російсько-української війни (2014-2015 рр.)” - це перша книга українських істориків про новітню російсько-українську війну. Перший випуск було презентовано у Києві в жовтні 2015 року, до нього увійшли спогади учасників цієї війни, бійців, яки першими зустрілися з ворогом. За словами Морока, для написання цієї книги була створена велика робоча група, до якої увійшли історики, представники ЗМІ, силових відомств. Ініціаторами ідеї виступили історики історичного факультету Запорізького національного університету.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя