ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі відкрилася перша виставка херсонської художниці, що оспівує степ

Молода художниця з Нової Каховки приглядається до Хортицьких краєвидів
Depo.
19 серпня 2016 17:43
ФОТО: depo.ua
У Запоріжжі відкрилася перша виставка херсонської художниці, що оспівує степ
Молода художниця з Нової Каховки приглядається до Хортицьких краєвидів

Першу виставку картин Катерини Гончаренко відкрито у залі мистецтв обласної наукової універсальної бібліотеки у четвер, 18 серпня. До цього свої роботи в такій кількості вона ще не виставляла. Декілька картин бачили на епізодичних виставках лише у Новій Каховці, де вона зараз живе, та в Енергодарі, повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Художниця ще зовсім юна, їй як і Незалежній Україні, двадцять п’ять років. Вчилася малюванню у провідних майстрів Криму та Києва, зокрема є випускницею Київської національної академії мистецтв та архітектури. Воліє малювати олійними фарбами: пейзажі та портрети. На її картинах дуже багато кримських краєвидів та степової України.

Роботи Катерини Гончаренко у Новій Каховці побачила запорізька журналістка Інеса Атаманчук і запросила до Запоріжжя. Мистецтвознавець Запорізького обласного художнього музею Людмила Травень допомогла скомпонувати нинішню виставку. “Потенціал потужній, у портретах відчувається спроба проникнути в середину психології, в натюрмортах – матеріальність, фактура і манери класичних традицій. Також вражають й пейзажі з професійним вмінням віднайти точку”, - зазначила мистецтвознавець.

Молода художниця з Нової Каховки приглядається до Хортицьких краєвидів - фото 1

Катерина щиро вдячна благодійникам, які організували цю виставку, і вже приглядається до Хортицьких краєвидів, які бачить вперше і дуже хоче їх малювати.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя