"Дія": У Запоріжжі презентували бренд держави у смартфоні

Бренд цифрової України презентували віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та розробник бренду – власник незалежної креативної агенції FEDORIV Андрій Федорів на International IT Forum 2019 у Запоріжжі

"Дія": У Запоріжжі презентували бренд де…

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

IT-форум відкрився у запорізькому виставковому центрі Козак-Палац у п’ятницю, 27 вересня. За словами організатора заходу, керівника компанії Global Genesis Артура Гарсляна, цьогорічний форум – наймасовіший у порівнянні з попередніми.

Ще перед відкриттям форуму Михайло Федоров назвав подію історичною та закликав журналістів використати саме це словосполучення. Головною подією, з якої й розпочався форум, стала презентація бренда цифрової держави.

Як запевнив Федоров, усі послуги в Україні будуть оцифровані і зібрані на одному порталі. "Послуга, яка не оцифрована, не надаватиметься", – сказав міністр.

Планується, що повне оцифрування в Українв триватиме п'ять років, але портал запрацює вже за кілька місяців. Варто відзначити, що в інших країнах це тривало 15-20 років, але 100 відсоткового оцифрування там ще не досягли.

Бренд нової цифрової держави презентував розробник Андрій Федоров. Цей глобальний портал матиме назву "Дія" – "Держава і Я". "Ми створюємо цифрову державу в центрі, якої ти, ти, ти і ти", – йдеться у презентаційному роліку. Також планується створити мобільний додаток "Дія". Розроблений бренд включає шрифти, кольори, формат. Усе некричуще та ненав'язливе. 

Цифрова трансформація країни вже розпочалася. Задля цього створено міністерство цифрової трансформації, яке й очолив Федоров. В інших міністерствах буде впроваджено посаду такого собі "технічного директора", який допомогатиме в перенесенні на одну глобальну платформу усіх послуг, які зараз розкидані по різних міністерствах і порталах. Згодом такі ж "технічні директори" з'являться в кожній області і в кожному місті України.

Планується, що "держава у смартфоні" буде максимально зручною, але при цьому максимально непомітною.

Нагадаємо, International IT Forum 2019 відбуваеться у запорізькому  виставковому центрі Козак-Палац у п’ятницю, 27 вересня. На форумі презентують дрони для комерційного використання у різних галузях та можливості сіті-бота на ім’я Назар.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook