ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Діти бійців АТО їдуть в "Артек"

Григорій Самардак вручив путівки до "Артеку" дітям військовослужбовців із зони АТО
Depo.
8 липня 2015 08:27
ФОТО: depo.ua
Діти бійців АТО їдуть в "Артек"
Діти бійців АТО їдуть в "Артек"

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі ОДА.

Про те що запорізькі діти бійців АТО їдуть до "Артеку" стало відомо вчора, під час апаратної наради.

Сьогодні путівки з рук очільника виконавчої влади області отримали: Ірина Гладкова, батько якої загинув під час проведення АТО; Олександр Петров, батько якого постраждав під час проведення АТО; Антоніна Репіна, батько якої бере участь у проведенні АТО; а також талановита учениця Олександра Барабанова.

"Маю надію, що той 21 день, коли ви будете перебувати на лоні чудової української природи, підуть вам на користь. "Артек" завжди славився своїми програмами, і ви матимете гарну нагоду побачити це на власні очі. Хочу побажати вам в першу чергу здоров'я та життя під мирним небом у нашій країні. Запевняю вас, що це лише перший крок. І ми не залишимо без уваги сім'ї тих людей, які поклали своє життя чи здоров'я для захисту незалежності нашої держави, задля того, щоб на нашій території люди жили в мирі та спокої. Від імені всіх запоріжців дякую вам за подвиг ваших батьків", - звернувся до дітлахів голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

У 2014 році, після анексії АР Крим, українці втратили можливість оздоровлювати дітей у Міжнародному центрі "Артек". З метою збереження педагогічного потенціалу було створено Міжнародний дитячий центр "Артек-Карпати", а цього року на базі санаторного комплексу "Пуща-Озерна" було відновлено ще й роботу державного підприємства «Міжнародний дитячий центр "Артек". Саме до цього табору і направляться на відпочинок четверо запорізьких малюків.

Ще більше новин про діяльність губернатора Григорія Самардака читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua