ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Держава пообіцяла виділити на запорізький аеропорт 611 млн. грн.

Міністерство інфраструктури України включило КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" в "Державну цільову програму розвитку аеропортів на період до 2023 року"
Depo.
18 лютого 2016 17:03
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Запоріжжя розповіли у прес-службі ЗОДА. Зараз документ подано на розгляд Уряду України.

Загалом до "Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року" включено заходи, щодо розвитку 17 аеропортів. Зокрема реконструкцію аеродромного комплексу КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя". За словами в.о. голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, нині вже ведуться переговори, стосовно залучення інвестицій до аеропорту. Тож державна підтримка стане вагомим внеском до реконструкції аеродромного комплексу.

"На відновлення Міжнародного Аеропорту Запоріжжя передбачено понад 611 мільйонів гривень. Причому фінансування буде здійснено за рахунок державних коштів, або ж грошей, які залучаються під державні гарантії. Гадаю це стане рішучим кроком в напрямку приведення у відповідність до міжнародних стандартів інфраструктури нашого аеропорту. Тим паче це важливо, зважаючи на наше вигідне географічне розташування, можливість транзитного використання аеропорту та залучення світових авіакомпаній", - наголосив Костянтин Бриль.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя