ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутат запорізької облради підробляв рятувальником у Кирилівці

Депутат Запорізької облради Геннадій Шанін три рази відправлявся на порятунок людей, яких відносило у відкрите море
Depo.
20 серпня 2015 12:24
ФОТО: depo.ua
Депутат запорізької облради підробляв рятувальником у Кирилівці
Депутат запорізької облради підробляв рятувальником у Кирилівці

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі ДСНС України у Запорізькій області. Незважаючи на сильні хвилі і штормовий вітер багато відпочиваючих знехтували правилами безпеки. Тільки за один день в акваторії Азовського моря в Якимівському районі були врятовані 10 чоловік, яких на власному катері доставив на берег Геннадій Шанін. Підрозділи ГСЧС не залучалися.

Так, вчора, 19 серпня, о 10:00 в районі бази відпочинку "Океан" в смт Кирилівка на відстані 1500 метрів від берегової лінії в море відносило човен з 7 відпочиваючими. Шанін добрався плавзасобом до постраждалих і доставив людей на берег.

Майже через дві години в районі бази відпочинку "Ентузіаст" в смт Кирилівка знову на відстані 1000 метрів від берега сталася подія на воді. На надувному матраці знаходився чоловік, якого відносило у відкрите море. Геннадій Іванович побачив це, дістався до потерпілого і доставив мешканця Мелітополя на берег.

Вже о 15:00 Шанін знову помітив, як на відстані близько 3 км від узбережжя двоїх людей на надувному матраці відносить у відкрите море. Їх теж врятували.

Всі врятовані відмовилися від медичної допомоги.

Багато цікавої інформації Ви зможете знайти на Depo.Запоріжжя