Департамент будівництва Запорізької ОДА очолить бізнес-партнер заступника губернатора

Департамент капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації очолить Віктор Ярош.  Він власник низки місцевих будівельних компаній, однією володіє навпіл із заступником голови ОДА Володимиром Тарасенком
 

Департамент будівництва Запорізької ОДА…

Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті ЗОДА, Ярош став переможцем конкурсу на посаду директора Департаменту капітального будівництва, передає Depo.Запоріжжя.

Віктор Ярош став переможцем конкурсу на посаду директора Департаменту, який відбувався у чотири етапи. Ярош набрав найбільшу кількість балів із претендентів – 13,4.

Майбутній керівник будівельного департаменту ОДА зайнятий будівельним бізнесом. У декларації Яроша в якості кандидата на посаду вказано, що він є співзасновником ТОВ "Будівельна компанія Будальянс" та "Терра Буд ЛТД". В останній володіє 50% статутного фонду, іншою половиною цієї ж компанії володіє новий заступник голови ЗОДА Володимир Тарасенко, який серед іншого курирує департамент капбудівництва.

В галузі будівельного бізнесу працює й дружина Яроша – Інна, їй належить ТОВ "Будівельна компанія Будальянс 2018".

Нагадаємо, посада директора департаменту капітального будівництва вакантна з середини жовтня, коли з неї звільнився Сергій Бєлєвцов.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Запоріжжя.Depo

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"