ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чим будуть дивувати губернатори перед виборами: Від Самардака не чекають подвигів

Запорізька область - найскладніша серед мирних регіонів
Depo.
31 липня 2015 17:17
ФОТО: depo.ua
Чим будуть дивувати губернатори перед виборами: Від Самардака не чекають подвигів
Чим будуть дивувати губернатори перед виборами: Від Самардака не чекають подвигів

З погляду Києва, сьогодні Запоріжчина є, мабуть, найскладнішою по керованості серед мирних регіонів. Про це, як повідомляє Depo.Запоріжжя, пише Ділова столиця.

На парламентських виборах 2014 "Опозиційний блок", КПУ і "Сильна Україна" набрали тут сумарно 39,1% - більш ніж достатньо, щоб зрозуміти, чому саме цю область вигнаний з Донбасу Рінат Ахметов вирішив перетворити у свою нову базу.

Тут, крім "Опозиційного блоку", у місцевих виборах братиме участь Індустріальна партія, яку зараз очолює менеджер Ахметова - генеральний директор "Запоріжсталі" Ростислав Шурма.

Після від'їзду Валентина Резніченко в Дніпропетровськ Запорізької ОДА був призначений керувати Григорій Самардак, який хоч і є тут своїм, але не має достатнього впливу, щоб за допомогою місцевих політичних кланів нівелювати вплив ахметовців.

Це розуміють в Києві і не чекають від нинішнього губернатора ніяких подвигів.

Стратегічного плану кампанії немає, тому слід очікувати тактичних політтехнологічних рішень у міру розвитку ситуації. Варіантів на сьогоднішній день безліч, і всі вони зав'язані на мерську кампанію в Запоріжжі. Чи стане кандидатом від ахметовців саме Шурма. Чи зможе домовитися про підтримку нинішній мер Олександр Сін і з ким - з владою чи опозицією. Нарешті, хто з народних депутатів, вихідців із Запоріжжя, стане кандидатом від БПП - Микола Фролов, Петро Сабашук або Ігор Артюшенко.

Ще більше новин про ситуація в зоні АТО читайте на порталі Depo.Запоріжжя