ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чергові контрактники відправилися із Запоріжжя до навчальних центрів ЗСУ

Сьогодні, 25 лютого, з обласного збірного пункту урочисто відправили 130 кандидатів на військову службу за контрактом до навчальних центрів
Depo.
25 лютого 2016 17:11
ФОТО: depo.ua
Чергові контрактники відправилися із Запоріжжя до навчальних центрів ЗСУ
Чергові контрактники відправилися із Запоріжжя до навчальних центрів ЗСУ

Навчальні центри дислокуються в Київській, Чернігівській, Житомирській, Полтавській, Львівській, Миколаївській областях. Про це порталу Depo.Запоріжжя розповіли в прес-службі Запорізького військового комісаріату. На заході були присутні представники громадських та волонтерських організацій, духовенства, воїни-учасники АТО, ветерани Афганської війни, журналісти.

Як повідомив заступник військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвинов, керівництво Збройних Сил України вважає, що основним джерелом комплектування військових частин особовим складом повинна бути військова служба за контрактом.

Офіцер зазначив, що планове завдання на I квартал 2016 року для Запорізького облвійськкомату та підлеглих райвійськкоматів області з відбору громадян на військову службу за контрактом визначено у кількості 830 осіб. Уже уклали контракт 206 осіб, проходять медичний огляд і професійно-психологічний відбір - 159 осіб.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя