UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Через воєнний стан у дев'ятьох запорізьких ОТГ заборонили вибори

Перші та додаткові вибори в об'єднаних територіальних громадах Запорізької області, що були призначені на неділю, 23 грудня, проводити заборонено через воєнний стан

Через воєнний стан у дев'ятьох запо…

Про це йдеться у постанові Центральної виборчої комісії від 29 листопада, передає Depo.Запоріжжя.

У постанові "Про деякі питання організації підготовки та проведення місцевих виборів в окремих регіонах України, в яких введено воєнний стан" ЦВК звертає увагу суб'єктів та інших учасників виборчого процесу в областях, де введено воєнний стан, на неухильне дотримання вимог закону щодо заборони проведення виборів. Призначити скасовані вибори можуть лише після припинення чи скасування воєнного стану.

Воєнний стан у десяти областях, зокрема Запорізькій, введено з 14 години 26 листопада строком на 30 діб - до 14 години 26 грудня. Під час воєнного стану проведення виборів заборонено. У той же час 23 грудня у дев'ятьох об'єднаних територіальних громадах Запорізької області мали відбутися перші та додаткові вибори.

Довідка.

Перші вибори голів та депутатів місцевих рад мали відбутися у неділю, 23 грудня, у вісьмох об'єднаних громадах: в одній міській – Пологівській, двох селищних – Більмацькій та Розівській. Також мали обирати сільських голові та депутатів в Андріївській громаді Бердянського району, Малинівській – Гуляйпільського, Новоолександрівській – Запорізького, Любицькій – Новомиколаївського та Новомиколаївській – Токмацкого району. Окрім того, мали відбутися додаткові вибори у Приазовську селищну раду від Володимирівської сільської ради, що приєдналася до неї.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook