ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На пошук грошей для ліквідації настлідків осіннього бурелому Запоріжчині знадобилося півроку

Підприємствам, які вклали свої гроші в ліквідацію наслідків природної стихії, компенсують 12,6 млн. грн.
Depo.
28 квітня 2015 11:38
ФОТО: depo.ua

20,5 млн. грн. повинна була отримати Запорізька область на ліквідацію наслідків буревію, який настиг регіон у вересні минулого року. Ще 30 жовтня минулого року Кабінет міністрів прийняв розпорядження про виділення цих коштів Запорізької області. Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі ОДА.

Однак скористатися цими коштами регіон так і не зміг. За даними обласної влади, казначейство до кінця року не пропустило жодної платіжки на ліквідацію наслідків стихії. Тим часом роботи проводилися за рахунок власних коштів підрядних організацій. В результаті підрядники отримали мільйонні борги.

Погасити кредиторську заборгованість перед підприємствами, які ремонтували бюджетні установи за власні кошти, влада обіцяє у 2015 році.

За словами запорізького губернатора, було прийнято нове розпорядження Кабінету міністрів, яким виділяється 12,6 млн. грн. з резервного фонду держбюджету. Цими грошима область має намір розрахуватися з підрядниками, які брали участь у ліквідації наслідків стихії.

Нагадаємо, що наприкінці вересня 2014 на Запорізьку область обрушилася природна стихія - штормовий вітер і проливні дощі. За офіційними даними внаслідок шквального вітру в області було повалено 8869 дерев. Через падіння гілок і дерев було значно пошкоджені лінії вуличного освітлення і більше 600 ділянок зовнішніх ліній газопроводів, на багатьох дорогах було перекрито автомобільний рух. У Запоріжжі деревами, що впали, були пошкоджені 68 автомобілів.