ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Cамардак вважає свою будівлю найголовнішою для регіону

Будівля Запорізької ОДА - будівля №1 в регіоні
Depo.
27 липня 2015 09:34
ФОТО: depo.ua

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Григорій Самардак, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Будівля №1 у регіоні - це приміщення Запорізької обласної ради. Тут працює багато людей, щодня до них приходить чимало відвідувачів. Ще рік тому в цих коридорах можна було зустріти озброєних людей, чиї обличчя захищали маски. Тож, аби всі, хто знаходиться в обласній раді та облдержадміністрації відчували себе у безпеці, було вжито додаткові заходи з охорони", - цитує Григорія Самардака його прес-служба.

Очільник області також нагадав, що окрему увагу приділяється проведенню шостої черги мобілізації. Всі проблеми, які виникають, щотижня розглядаються на Раді оборони. Нині найбільше скарг стосується проведення медичного обстеження військовозобов'язаних, тож саме в цьому напрямку і планується посилення роботи.

Першочерговим завданням, на думку очільника області, залишається зведення 23 зовнішніх оборонних споруд у зоні АТО. Нині тільки два регіони - Харківський та Запорізький - будують фортифікаційні споруди на першій лінії оборони. Проте робота гальмувалася через несприятливі погодні умови протягом червня-липня, а також небажання будівельників працювати в умовах обстрілів.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua