ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Богуслаєв увійшов до списку 20 найбагатших нардепів

Статки запорізького бізнесмена оцінили в 62 мільйони
Depo.
28 квітня 2015 13:11
ФОТО: depo.ua
Богуслаєв увійшов до списку 20 найбагатших нардепів
Богуслаєв увійшов до списку 20 найбагатших нардепів

Народний депутат України та за сумісництвом власник "Мотор Січі" В'ячеслав Богуслаєв увійшов до списку 20 найбагатших нардепів України нинішнього скликання. Про це повідомляє Запоріжжя.depo.ua з посиланням на Інсайдер.

Статки депутата-мільйонера оцінюються в 62,5 мільйони гривень.

Найбагатшим нардепом, згідно з опублікованими деклараціями, став колишній "регіонал" і теперішній член депутатської групи "Відродження" Леонід Клімов. У 2014 році він заробив 3,3 мільйона гривень, з яких 3,2 млн грн становили дивіденди і проценти, решту - заробітна плата.

Разом із тим на рахунках Клімова в банках розміщено 4,4 млн грн, а вартість цінних паперів і часток у статутних капіталах компаній, що йому належать, - 789 млн грн.

Нардеп є бізнесменом. Він володіє футбольним клубом "Чорноморець" та "Імексбанком", в який на початку 2015 року було введено тимчасову адміністрацію.

Крім того, Клімов - співвласник ТЦ "Новий привоз" (Одеса) та мережі готелів "Чорне море".

На другому місці ще один колишній "регіонал" і один із засновників групи "Відродження" Віталій Хомутиннік. Минулого року він заробив 294 мільйони гривень. Із них 163 тис. грн - зарплата, 117,6 млн грн - дивіденди і ще 176 млн грн - дохід від відчуження цінних паперів і нерухомого майна.

На рахунках Хомутинніка в банках розміщено 208 млн грн, а вартість цінних паперів і часток у статутних капіталах компаній, що йому належать, - близько 43 млн грн.

Нардеп є власником і співвласником компаній: "Капітал-фінанс", "Фінансовий стандарт", "Каскад-інвест" та інших. З початку 2000-х він був президентом "Союзу молоді регіонів", а віце-президентом організації у цей же час був Віктор Янукович-молодший.

На третьому місці - нардеп від Блоку Петра Порошенка Олексій Савченко, який у 2014 році заробив 28 млн грн. Його офіційна зарплата за рік становила 7,5 тис. грн, все інше - дивіденди та проценти.

Разом із цим нардеп має найбільший офіційний вклад на рахунках у банках - 390 мільйонів гривень.

Олексій Савченко - колишній радник екс-генпрокурора Віталія Яреми. Він тривалий час був співвласником "Авант-банку", до якого причетний сам Ярема та його син Валерій.