Боговін змінив штатну чисельність у низці підрозділів Запорізької ОДА

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін "порізав" штатну чисельність в низці підрозділів ОДА, аби додати вакансій в інші
 

Боговін змінив штатну чисельність у низц…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на відповідне розпорядження Боговіна.

Голова ЗОДА вніс зміни до свого нещодавнього розпорядження щодо граничної штатної чисельності підрозділів адміністрації: перерозподілив між ними 60 штатних одиниць.

У новому департаменті – захисту довкілля – тепер плануються не 29, а 31 співробітник. Також штатна чисельність буде збільшена у наступних підрозділах ОДА: Департаменті соцзахисту – на чотири одиниці, Департаменті фінансів – на шість одиниць, Департаменті з питань цивільного захисту – на дев’ять одиниць, Службі у справах дітей – на три одиниці, Державному архіву – на шість одиниць, Відділі внутрішнього аудиту – на одну вакансію.

Натомість на інші підрозділи чекає скорочення кількості штатних одиниць. Найбільше – у реорганізованому Департаменті агропромислового розвитку та захисту довкілля, в якого забирають екологічні функції, – на 23 одиниці.

Також суттєвих скорочень зазнають Департамент економічного розвитку і торгівлі та Департамент охорони здоров’я – мінус вісім штатних одиниць. Щоправда, раніше в охороні здоров’я планувалося скоротити 11 посад.

Також скорочення штатної чисельності чекають Департамент промисловості та розвитку інфраструктури й Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Тут скоротять по п’ять штатних одиниць.

Департамент освіти і науки позбудеться чотирьох вакансій, Департамент культури та Управління молоді – втратять по дві, Департамент житлово-комунального господарства, Управління містобудування, Управління зовнішніх зносин – по одній вакансії.

Нова штатна чисельність запроваджується в Запорізькій ОДА з 1 жовтня.

Нагадаємо, нова заступниця Боговіна стала уповноваженою з питань гендерної рівності в Запорізькій ОДА.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"