Боговін розпорядився повернути в Запорізьку ОДА екологічний департамент, знищений попередником

В Запорізьку облдержадміністрацію буде повернутий департамент, який опікуватиметься виключно питаннями екології. Раніше такий мав назву Департамент екології та природних ресурсів, тепер це буде Департамент захисту довкілля
 

Боговін розпорядився повернути в Запоріз…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на розпорядження голови Запорізької ОДА Віталія Боговіна, оприлюднене на сайті облдержадміністрації.

У ЗОДА створюють Департамент захисту довкілля. Новий підрозділ має з’явитися 1 жовтня. Штатна чисельність нового департаменту – 29 одиниць.  

Новий підрозділ забезпечуватиме реалізацію на території області державної політики у сферах охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів; здійснювати регулювання у сферах охорони навколишнього природного середовища; інформувати населення про стан довкілля тощо. 

У Департаменту агропромислового розвитку та захисту довкілля, відповідно, відберуть функції щодо питань екології, а сам Департамент перейменують у Департамент агропромислового розвитку.

Нагадаємо, до грудня минулого року в Запорізькій ОДА існував  Департамент екології та природних ресурсів, його ліквідував тодішній губернатор Віталій Туринок, передавши функції підрозділу Департаменту агропромислового розвитку. Тоді пліткували, що таким чином Туринок намагається позбутися небажаних керівників. Була спроба, схоже, за тих же причин, ліквідувати й департамент промисловості та розвитку інфраструктури, але вона була припинена, коли стало відомо, що Туринка звільняють.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"