ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Боєць "Донбасу" вирішив йти у мери Запоріжжя

"Свободівець" вирішив, що настав час кардинальних змін у місті
Depo.
2 серпня 2015 12:38
ФОТО: depo.ua

"Свободівець" та доброволець батальйону "Донбас" Тимур Книш вирішив балатуватися в мери Запоріжжя. Як повідомляє портал Depo.Запоріжжя, про це він заявив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Час роздумів скінчився. Буду балотуватися на мера в своєму місті. Хоч зараз і маю статус безпартійного, але підтримка "Свободи" - серйозний важіль. І дає законне право. Все відкрито. Як і двері для тих, хто має рішучість та наміри довести перетворювання в місті до кінця.

Кого не лякає патріотичний бренд партії,хто розділяє погляди - запрошую.

Підготовка вже почалася. Як, до речі, і в інших таборах.

Вважаю,що саме людина з націоналістичними поглядами здатна бути корисна громаді. Тому,що все різноманіття прошарків суспільства - воно і є народ. І прийдеться враховувати інтереси багатьох. Від жебракуючих пенсіонерів до великих статків. Якщо перенести мою ідеологію на місцевий рівень,то все доволі просто. Це - наше місто. Все,що тут діється-повинно враховувати наші інтереси. Спробуємо", - написав він.

Як повідомляв раніше портал Depo.Запоріжжя, Запоріжжя вже на повну готується до місцевих виборів. Так, широкомасштабну кампанію вже розгорнув головний інженер комбінату "Запоріжсталь" Володимир Буряк, який йде на вибори під знаменами Опозиційного блоку та за фінансової підтримки власника підприємства Рината Ахметова.

Окрім того, про свій намір приймати участь в мерській гонці заявили Валерій Зотов, Олександр Сін та Григорій Самардак.

У кого які шанси, та хто кого підтримує, читайте в матеріалі Вибори-2015: Як Ахметов та Порошенко битимуться за Запоріжжя

Ще більше новин про вибори в Запоріжжі та України, читайте на порталі Depo.Запоріжжя та в рубриці Вибори-2015