ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Боєць 37-го запорізького батальйону вкрав у держави 5 авіадвигунів

Кулеметник отримав 3,5 роки "умовно"
Depo.
4 серпня 2015 11:07
ФОТО: depo.ua
Боєць 37-го запорізького батальйону вкрав у держави 5 авіадвигунів
Боєць 37-го запорізького батальйону вкрав у держави 5 авіадвигунів

Боєць 37-го мотопіхотного батальйону 56-ої бригади ЗСУ отримав умовне покарання за крадіжку авіадвигунів на загальну суму у 110 тис.грн. зі складів Запорізького центру льотної підготовки у селі Широкому.

Відповідний вирок Запорізького районного суду оприлюднений в реєстрі, повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Згідно матеріалів справи, 16 листопада 2014-го року невстановлений боєць 37-го батальйону, що називається у вироку "ОСОБА_1", вступив у змову з іншими особами з ціллю проникнення до складів "Запорізького центру льотної підготовки ім.Покришкіна" з метою викрадення майна. Вищевказана група проникла до складу №8, та відібрала там з наявного авіаобладнання таке, що найкраще підходило до викрадення.

Потім, на вантажному КАМАЗі, який заїхав на територію Центру під виглядом транспорту батальйону, було таємно викрадено три авіаційні двигуни М 701, кожен вартістю по 35,2 тис.грн., один авіадвигун ТА-6В вартістю 2112,26 грн. та один авіадвигун РУ19А-300 вартістю 1934,28 грн.

Загальна вартість викраденого майна за його залишковою вартістю становила 109,6 тис.грн.

Після цього, 28 листопада 2014-го року, співробітники УСБУ в Запорізькій області вилучили два двигуна М701 (вартість - по 35,2 тис.грн. за шт.). Отже, невідновлюваний збиток, завданий Центру льотної підготовки, становить 39 тис.грн.

На допиті "особа_1" пояснив, що йому запропонували вчинити крадіжку, та обіцяли дати за це 2000 гривень. У вчиненному він розкаюється, має намір відшкодувати шкоду в найближчий час. Суд кваліфікував злочинні дії за третьою частиною ст. 185 КК України - крадіжка, поєднана з проникненням у інше приміщення, вчинена за попередньою змовою групою осіб.

Суд узяв до уваги позитивні характеристики звинувачуваного, відсутність судимостей, участь в антитерористичній операції на посаді кулеметника 37-го батальйону, наявність на утриманні трирічного сина та щире каяття. Відповідно, військового було засуджено до умовного покарання - 3,5 років ув'язнення з іспитовим терміном у два роки.

Нагадаємо, що 37-й батальйон територіальної оборони, нещодавно приєднаний до новоствореної 56-ї піхотної бригади ЗСУ, базувався на території Запорізького центру льотної підготовки з серпня 2014-го по липень 2015-го. Зараз військових передислоковано під Токмак. Під час зміни місця постійної дислокації бійці вказували на те, що однією з причин їхнього переводу є бажання керівництва Центру приховати свої оборудки з розкрадання майна підприємства.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Depo.Запоріжжя