ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Блокпост Пам'яті: Волонтери "Евакуації-200" привезли до Запоріжжя речі загиблих бійців (ФОТО)

Експозиція "Блокпост Пам'яті" відкрилася у Запорізькій універсальній обласній бібліотеці

Depo.
7 грудня 2018 18:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу ЗОДА.

Пересувна виставка "Блокпост Пам'яті" дісталася Запоріжжя. Створена волонтерами місії "Евакуація-200", вона присвячена загиблим під час російсько-української війни захисникам.

Виставка налічує понад 400 експонатів. Це – особисті речі загиблих українських бійців. Замість музейних вітрин в експозиції використовуються ящики від боєприпасів.

За задумом автора виставки волонтера "Евакуація-200" Павла Нетьосова, подібні мобільні виставки мають відкриватися об'єднаннями батьків і родичів загиблих та ветеранськими організаціями по всій країні.

Разом із виставкою в бібліотеці презентували книгу пам'яті учасників Антитерористичної операції та Операції об'єднаних сил. Вона вийшла накладом тисячу примірників та призначена для родин загиблих захисників: по книзі – на родину.

"Книга, фотовиставка, речі бійців – це все потрапило до нас із зони бойових дій. Це частина пам'яті всієї України та кожного українця. Це видання допоможе зберегти пам'ять про тих, хто вже ніколи не повернеться додому", - зазначив Нетьосов.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

Також читайте нас на Facebook та у Twitter