Близько 5 тисяч запоріжців отримали соціальну допомогу

Близько 5 тисяч запоріжців отримали матеріальну за перші місяці 2019 року 

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу міської ради. 

Одноразова адресна цільова допомога у розмірі 10 тис. грн виплачена дітям з інвалідністю, хворим на онкологію. Діти з інвалідністю, хворі на цукровий діабет, з синдромом аутизм, особи з інвалідністю по зору, особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників бойових дій на території Республіки Афганістан та на території інших держав отримали по 1000 грн. Сім'ям військовослужбовців, які загинули, померли, пропали безвісті під час проходження військової служби та дорослим членам сімей загиблих в антитерористичній операції одноразово виплачено по 8 тис. грн. Неповнолітні діти, які мають статус члена сім’ї загиблого в АТО, отримали по 12 тис. грн.

Разову матеріальну допомогу у розмірі 3 тис. грн надано 95 учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, які отримали статус учасника бойових дій та стали на облік до управлінь соціального захисту населення Запорізької міської ради по районах.

Всього у 2019 році на комплексні заходи виділено більше 23 млн грн, планується надати матеріальну допомогу понад 18 тис. осіб. Завдяки реалізації комплексних заходів у І кварталі 2019 року допомогу отримали близько 5 тисяч громадян, на що витрачено 8 млн 606 тис. грн.

Нагадаємо, у Бердянську активісти прибрали сміття на Дальній Косі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя