БК "Запоріжжя-ЗОГ" знову не переграв сусідній "Дніпро"

У черговому матчі баскетбольної суперліги запоріжці продовжили серію поразок

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на сайт БК "Запоріжжя"

Баскетболісти "Запоріжжя-ЗОГ" після прикрої поразки – 61:81 - у попередньому турі від БК "Дніпро" мали відіграватись вдома. Налаштованість на боротьбу наша команда демонструвала майже до останнього. Але реваншу не вийшло.

На старті матчу Макс Конате не зміг реалізувати два штрафні кидки. У першій чверті певний час тривали гойдалки – команди по черзі виходили вперед та п’ять разів зрівнювали рахунок – 17:17 на першу перерву. Боротьба була рівною і у другому відрізку, що завершився нічиєю 20:20. По перерві запоріжцям вдалося захопити мінімальне лідерство і завершити передостанню чверть з перевагою в один м’яч – 18:17. А от заключна десятихвилинка для господарів виявилась провальною. Боротьба точилася напружена – господарі були близькими до того, аби перевести гру в овертайм. Але міцнішими нерви виявились у досвідчених дніпрян, тож БК "Запоріжжя-ЗОГ" продовжив серію поразок – 79:89.