Поразкою для запоріжців закінчився домашній матч з "Одесою" 6 лютого

БК "Запоріжжя" втретє в сезоні програв "…

Про це повідомили у прес-службі запорізького клубу, передає Depo.Запоріжжя.

Запоріжці втретє в сезоні програли одеситам.

Зі стартової чверті команди демонстрували непоступливий баскетбол, де ініціатива часто кочувала від однієї сторони до іншої. У другій чверті запоріжці навіть змогли вийти вперед. Утім, за дві хвилини до великої перерви одесити наблизилися в рахунку і в підсумку зуміли мінімально виграти першу половину.

Після великої перерви команди грали на рівних, проте високу інтенсивність зустрічі запоріжцям втримати до кінця не судилося. Лідери "БК Запоріжжя" втратили ігровий ритм, забагато фолили і головне – господарі не зуміли дисципліновано зіграти ні у захисті, ні у нападі. Ключовий найважливіший ривок зробили у матчі одесити.

Рівна гра впродовж 30 хвилин перетворилася в односторонню на фінальному відрізку – 82:96. Таким чином, запоріжці втретє в сезоні поступилися одеситам.

Свій наступний поєдинок БК "Запоріжжя" проведе на виїзді проти "Черкаських Мавп" 14 лютого.

Нагадаємо, напередодні запорізькі баскетболісти поступилися южненському "Хіміку".